Američané a sex podruhé

15. říjen 2006 | 12.00 |
› 

Ve státě Iowa smí polibek trvat maximálně pět minut.

Stát Washington zakazuje na svém území defloraci, a to bez ohledu na věk panny.

V amerických státech Indiana, Kentucky, Maryland, Minnesota, Missouri, Tennessee a Virginia je zákonem zakázán orální a anální styk ( to v bývalé britské kolonii Singapur jsou k orálnímu sexu tolerantnější - je sice také nezákonný, ale jen v případě, že není součástí "milostné předehry").

Stát Severní Karolína povoluje jako jedinou legální polohu při sexu "misionářskou polohu", ovšem za předpokladu, že máte zároveň zataženy záclony či staženy rolety.

Město Nashville (Tennessee) má vyhlášku o tom, že muž, který by byl na veřejnosti spatřen "viditelně sexuálně vzrušen", může být zatčen.

Město Dallas (Texas) vyhláškou upravuje, jaké vibrátory lze vlastnit. Vlastnictví vibrátoru ve tvaru realistického penisu je nezákonné.

Stát Utah upravuje sexuální chování v sanitních vozech. Sexuální akt ve vozech rychlé pomoci je nezákonný a zvláště přitěžující okolností je skutečnost, když se tak děje v případě výjezdu za případem.

Stát Massachusetts naopak zakazuje sexuální aktivitu taxikářům, pokud se děje na předních sedadlech a za jízdy.

Ve státě West Virginia je zapovězen sexuální styk se zvířaty, ovšem pouze mužům a nikoliv ženám, a specifikuje, že zvíře nesmí vážit méně než 40 liber.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře