Darwinovy ceny pro rok 2009

8. leden 2010 | 16.59 |
› 

A je to tu zase! Vítězové každoroční soutěže o nejhloupější úmrtí jsou zveřejněni. Tak se na to podívejte a vyvarujte se podobný nepředloženýczh činů.

Na prvním místě loňských Darwinových cen se umístili dva lupiči z Belgie, kteří vyhodili sami sebe do povětří, když se snažili dostat do bankomatu. Pro přístup k penězům použili tolik trhaviny, že usmrtili sebe a zničili nejen bankomat ale kompletně celou budovu. Jeden z lupičů byl s vážným poraněním hlavy převezen do nemocnice, kde krátce po převozu zemřel.

Tito dva koumáci svým kouskem porazili rivala Shawna Motero, který uvíznul v dopravní zácpě v ulicích Floridy, když pocítil nutkavé volání přírody. K jeho smůle nebyla žádná toaleta v dohledu. Aby se případným pozorovatelům skryl, přeskočil nízkou zídku, která jej měla schovat. Třicetiletý muž si ovšem neuvědomil, že je na mostě a zřítil se z dvacetimetrové výšky dolů.

A trojici doplnila poprvé nominovaná žena. Rosanne Tippett vjela na svém mopedu do rozvodněné řeky a to navzdory varovným značkám. Žena měla štěstí, protože ji zachránila policejní hlídka. Nevážila si záchrany života, protože do řeky skočila znova, aby vylovila svůj moped. V ten moment se utopila.

Tyto zvláštní ceny jsou udělovány lidem, kteří jsou natolik hloupí nebo nešikovní, že svoji vinou zemřou a tím přispějí ke zlepšení lidského genofondu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (33x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře