Diskuze je zablokována

12. červenec 2007 | 20.00 |
› 

Jistě jste si všimli, že jakmile se na internetu objeví diskuze o Romech, tak je za chvíli zablokovaná vzhledem k množství nevhodných příspěvků. No, ono je to těžké, když se naši nepřizpůsobivý občané vší silou snaží o to, aby u normálních slušných lidí nebyli v oblibě.
Dnešní diskuze se týkala trestu dvou povedených bratrů a jejich matky za napadení záchranářů, kteří přijeli právě pomoci jejich ožralé matce, která zkolabovala. Místo vděku se však záchranáři dočkali bití, kopanců od synů, ke kterým se přidalo početné příbuzenstvo a dokonce se v tu chvíli probrala i "pacientka" a přidala se k mlácení záchranářů.

"Bylo to velmi brutální, řezali je opravdu hlava nehlava, nejen pěstmi, ale třeba i stolem. Záchranářům se naštěstí podařilo z pokoje utéc."

Pořád děláme z Romů chudiny, ale jak je vidět, tak na chlast mají pořád peněz dost.
Jenom se divím, že náš suprcenzor nezablokoval vysílání tohoto příspěvku v televizi, aby to těm chudinkám nebylo líto. Zase je ta bílá většina diskriminuje...Gadžové se nechají zmlátit a chudinky romáci mají potom oplétačky se soudem.

Za zákeřný a brutální útok na záchranáře potrestal ve čtvrtek ostravský okresní soud bratry Rostislava a Štefana Š. každého dvěma roky vězení. Jejich 47letá matka Helena Š. dostala za podíl na konfliktu roční podmínku s tříletým odkladem.

Je to dost nebo málo?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (24x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře