Erotická dovolená

17. říjen 2006 | 21.15 |
› 

Turistickým hitem Evropanek a Američanek středního věku se stala Jamajka. Více než za exotickou kulturou a úchvatnou přírodou sem tyto ženy jezdí ochutnávat muže. Finančně zajištěné bělošky tvrdí, že nikde jinde na světě se od mužů nedočkají tolik pozornosti, sexuálního uspokojení a velkých penisů jako tady. Ročně do karibského ostrovního státu zavítá na 80 tisíc žen středního věku z Evropy a Spojených států. Ženy tady nehledají muže na vztah, ale mladíky, kteří jim za úplatu věnují nadmíru pozornosti a sexuálního uspokojení, o němž si doma mohou nechat jen zdát.

"Nejsem naivní. Byla jsem tam kvůli chlapům. Přijela jsem si užít sex, samozřejmě také moře a slunce, ale především sex," tvrdí Britka Karen. Jiná pětačtyřicetiletá turistka z Chicaga dodává: "Žena, na kterou se normálně nikdo nepodívá, si tady užívá pozornosti.. Všichni muži se jí věnují a říkají jí, jak je krásná. V Chicagu by se to nikdy nestalo.

Jamajka je zemí, která vzkvétá díky sexuálnímu turismu. Místní míšenci původních obyvatel a afrických otroků jsou obdařeni krásnými těly, hustými vlasy a také velkými penisy, s nimiž umějí dle výpovědi žen "zacházet jako žádný běloch na světě".

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.83 (18x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře