Ideální přítelkyně

22. leden 2010 | 11.30 |
› 

Ještě je naučit vařit, uklízet, nakupovat a jsou to dokonalé ženy, které nikdy nebolí hlava, nehádají se a nemenstruují. Prostě ideální partnerka pro muže.

Veřejnosti byla na veletrhu zábavy pro dospělé v Las Vegas představena první robotí přítelkyně, se kterou si její majitel může užívat nejen sexu, ale třeba si i promluvit o fotbale.

Tmavovlasá společnice Roxxxy je vybavena umělou inteligencí a povedenou imitací lidské kůže. Měří 170 cm, má předdefinovanou osobnost a je vždy připravena uspokojit svého "přítele". Na trh bude uvedena pod několika variacemi. Divoká Wendy je společenská a má ráda dobrodružství, Chladná Farrah je rezervovaná a stydlivá, Zralá Martha laskavá a Susan je speciálně připravena pro odvážné dobrodružství. Čtveřici doplní pátá dívka, která zatím nemá jméno, ale bude se vyznačovat značnou naivitou. Cena takové přítelkyně se bude pohybovat od 130 do téměř 180 tisíc korun.

Fotbal milující vynálezce Douglas Hines tisku sdělil, že nejtěžší bylo z obyčejné panny udělat někoho, kdo mluví a ke komu si vytvoříte vztah. "Neumí vysávat, neumí vařit, vlastně neumí skoro nic, až na tu jedinou věc," dvojsmyslně dodal vynálezce. Dívka je navržena tak, aby zvládala jednoduchou konverzaci a to podle principu, co máte rádi vy, má ráda i ona. Robotka na sex bude k dostání nejen v Americe, ale i v Evropě. A již nyní se počítá s pánskou verzí, svalovcem jménem Rocky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (34x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře