Ženský klín

26. červenec 2007 | 17.02 |
› 

Holit nebo neholit? Chlupatice nebo dětsky vypadající klín? Pásek, srdíčko, nebo nahladko? Pokud uvažujete o depilaci intimních partií, poraďte se raději nejdřív s partnerem.
Vašemu miláčkovi se totiž nemusí oholená místa vždy líbit. Vždyť velké množství pánů stále fandí bohatě zarostlým ženským klínům. Pokud mají rádi oholené partnerky, nejvíce se jim líbí ´pásek´.

Názory na holení intimních partií žen se liší. Záleží na vkusu, věku, a na tom, kde lidé vyrůstají a co dělají. Mladé ženy z města se přiklánějí k holení, starší jsou konzervativnější. Podle průzkumu mají muži u svých partnerek rádi klín aslespoň zčásti zarostlý. Úplné oholení v nich vyvolává pocity, že před sebou mají malé dítě. Také chybí velice dráždivá stimulace penisu drobnými chloupky.


Podle sexuologa Radima Uzla je holení u žen především módní záležitostí převzatou ze Spojených států a není pravda, že vyholení je hygieničtější než přirozený porost. Ten naopak podle jeho názoru brání vniknutí bakterií a nečistot do pochvy.


Kosmetické salony služby podobného druhu příliš neinzerují. Přesto existují firmy, které po předchozí domluvě nabízejí tvarování chloupků, ale i barvení a flitry. Perfektní tvar vydrží pouze dva až tři dny, barvení až tři týdny. Kompletní neboli brazilskou depilaci klína pořídíte za cenu od 550 korun, barvení a tvarování stojí kolem tisíce korun.

Takže výmluvy na hygienu, jak je vidět, neplatí. Prostě ženy opět podlehly módě a hlavně, že je ze Spojených států. Tam frčí i barvení intimních partií. Proto myslím, že i my se už brzy dočkáme zelených, modrých i melírovaných klínů u našich dívek a žen. Fuj!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.62 (53x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře