A tuhle znáte

21. únor 2010 | 20.27 |
› 

Tak si dáme něco na zasmání, aby se nám zase naše zdraví trochu upevnilo. Nakonec to přece všichní znáte ... Chudej bejt, smutnej bejt, no to už je pomalu na mašli.

Mezinárodní rychlík vjíždí do jedné ruské vesnice. Průvodčí naběhnou, odeženou všechny cestující od oken a zatemní je černým závěsy. Po průjezdu vesnicí okna zase odtemní. Nikomu to nepřipadá divné, jen jeden cizinec se ptá průvodčího, co to mělo znamenat.
"No, víte, asi před deseti roky musel tenhle rychlík pro poruchu zastavit v týhle vsi, zrovna když šlo jedno zdejší děvče vykonat velkou potřebu do kukuřice. Z vlaku ji při tom uviděl jeden Američan, okamžitě se do ní zamiloval, vystoupil z vlaku, oženil se s ní a vzal si ji do Ameriky."
Cizinec na to: "Opravdu romantický příběh, ale jak to souvisí se tím zatemňováním?"
"No, od tý doby každý den, když tady projíždí tenhle rychlík, v tý kukuřici sere celá vesnice ..."

Přijde chlápek k doktorovy a říká: Pane doktore já jsem havaroval v autě a urazil jsem si přirození! Mohl byste mi pomoct? Já byl hvězda na nudistický pláži! Co si počnu bez mého přirození?
Doktor odpověděl: Víte co, tak já vám dám umělýho, super japonský výrobek. Když tlesknete, tak se vám postaví, když lusknete, tak vám zase spadne.
Hned příští den šel chlápek po inplantaci umělého přirození na nudistickou pláž a na chvíli si tam zdřímnul. Když se probudil, všude okolo něj stály lidé, vedle něj ležela holka s walkmanem a dělala do rytmu:
Tlesk, lusk, tlesk, lusk

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (35x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře