Gumové milenky

10. srpen 2007 | 18.22 |
› 

Japonští muži mají velké problémy při hledání životní partnerky. Poslední průzkumy odhalily, že až čtvrtina tamních mladých mužů produktivního věku jsou panici. A tak někteří začali řešit problém po svém. Místo partnerky si pořídili nafukovací pannu. Jedním z nich je i muž vystupující pod pseudonymem Ta-Bo. Ten má panen několik a skutečnou životní partnerku už se ani nesnaží najít.

Každou ze svých panen Ta-Bo pojmenoval. A po příchodu domů ho vítají vždy s úsměvem bez zbytečných řečí. No, spíše s poněkud protaženým úsměvem. Své milenky však prý nechává dívat na televizi, koupe je a dokonce pudruje, aby působily přirozeněji.

"Lidská dívka vás může podvádět nebo vás někdy zradit, ale tyto panny nikdy nic podobného nedělají. Patří mi stoprocentně," tvrdí inženýr, který za nákup svých plastových milenek utratil v posledních letech dva miliony jenů, v přepočtu tedy 340 tisíc korun. "Někdy to trvá skutečně dlouho, než můžu mít sex s nějakou osobou, kterou jsem potkal, ale s pannami je to bez problémů."

Ta-Bo je reprezentantem skupiny mužů, která v Japonsku začíná nabývat na počtu. Tito pánové zanevřeli na ženy a žijí samotářsky s nafukovací pannou. Podle odhadů si erotickou nafukovací pomůcku kupují v 90 procentech nezadaní muži, z nichž 60 procent má přes čtyřicet let.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře