Postelový hrdina

22. srpen 2007 | 10.13 |
› 

Jednonohý muž ze Spojených arabských emirátů má v současné době osmasedmdesát dětí s patnácti manželkami. Tři nové ženy si pořídí, aby mu porodily dvaadvacet dětí, které mu chybí do stovky.

Šedesátiletý muž se v minulosti ženil a rozváděl již několikrát, protože islámské zákony umožňují mít pouze čtyři manželky najednou. "Přinejmenším další tři rozvody a sňatky mě ještě čekají, aby mi měl kdo porodit dvaadvacet dětí. Pak už se definitivně přestanu ženit," řekl Abdul Rahman arabskoemirátskému listu Emirates Today. Zatímco jeho nejstaršímu dítěti je šestatřicet let, nejmladší potomek má tři týdny. Dvě z jeho současných tří manželek jsou zároveň těhotné. Jeho velká rodina žije v patnácti domech." Své potomky živí z armádní penze a pomáhají mu také státní příspěvky.

Tedy u nás máme jen jednu manželku, kterou občas vyměníme, jako naši politici a jiné celebrity, ale i ta čtvrtina je pro nás nedosažitelná a myslím, že na ni neosáhne ani skupina nepříspůsobivých obyvatel, přestože nejraději žijí z přídavků na děti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře