Tři ze světa

5. září 2007 | 15.18 |
› 

Vybral jsem tři krátké kuriozity ze světa. Inu dějí se různé věci a člověk občas zažije neuvěřitelnou příhodu... popřípadě jí svým jednáním vytvoří sám.

Má žena chce tebe - zaplať!

Na svém vlastním rozvodu velmi vydělá Albert Holcombe z amerického West Pointu. Když se dozvěděl, že se s ním manželka chce rozvést, zjistil si, s kým se schází. Místo zdlouhavých soudních tahanic s bývalou ženou zažaloval jejího nového přítele za to, že mu zlomil srdce, když jeho ženu svedl. Soud mu dal zapravdu a zlaté parohy mu vynesou v přepočtu téměř pět milionů korun.

Policajt přestrojený za školačku

Netradiční metodu na lapání sexuálních deviantů zvolila policie v japonském městě Ube. Několik měsíců nepolapený exhibicionista se obnažoval zejména před nedospělými dívkami. Strážci zákona a pořádku do vytipovaných ulic vyslali policistu převlečeného za školačku. Jednadvacetiletý strážník, vysoký metr šedesát a vážící šedesát kilo, bez paruky či líčení, zato v tradiční japonské školní uniformě, vypadal podle svědků velice přirozeně. Po několika dnech se exhibicionista skutečně chytil. Moment, kdy na něj nevinná dívčina vytáhla pendrek a policejní odznak, prý nezapomene do konce života.


Zákaz vycházení mužů

Feministky teď milují jednoho muže. Je jím starosta města Torredonjimeno na jihu Španělska. Ten vyhradil jeden den v týdnu ženám. Každý čtvrtek platí na území celého města od večera do pozdní noci zákaz vycházení pro muže. Podle radnice se má každý muž jeden den v týdnu věnovat rodině. I ženy čeká netradiční program. Ve volných čtvrtcích budou totiž diskutovat o rovnoprávnosti s muži.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře