Bezpečnější bordely

21. únor 2010 | 13.55 |
› 

U nás zatím ne, ale ve Švýcarsku si mohou starší pánové při dovádění s prostitutkami oddechnout, protože vyškolená prodejná děva jim dopřeje nejen rozkoš, ale v případě potřeby i kvalitní ošetření

Majitelé nevěstinců ve švýcarském Luganu si uvědomili, že mnoho jejich klientů je v pokročilém věku a chtějí eliminovat nebezpečí jejich náhlého úmrtí při vzrušujících zážitcích, které u nich zažívají. Své zaměstnankyně proto vyškolí v defibrilaci.

Elektrické defibrilátory jsou podle provozovatelů nevěstinců v Luganu nezbytnou výbavou každého vykřičeného domu. Nabízených služeb totiž využívají hlavně starší muži, u nichž by mohlo dojít k infarktu, jak už se mnohokrát stalo.

Podle deníku Daily Telegraph tu naposled zemřel důchodce, který si pomáhal léky na potenci. Jeho smrt přišla po sérii srdečních infarktů, z nichž některé byly fatální. "Když nám tu zákazníci umírají, není to pro nás nejlepší reklama," řekl majitel jednoho sex klubu.


V Luganu je takových podniků 38 a další zřejmě přibudou, aby zvládly nápor zákazníků, kteří si sem jezdí pro chvilku rozkoše z Itálie, kde jsou nevěstince zakázané. Až 80 procent zákazníků tvoří Italové

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (34x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře