Prsa nebo vemena

5. květen 2010 | 18.05 |
› 

Kam se hrabe Dolly Buster či Pamela Anderson se svými vnadami na jednu malou Peruánku, která je i bez silikonu drtivě poráží.

Představte si, že máte na hrudi šestnáctikilové závaží, které vás nejen tíží, ale i dusí. Přesně takové pocity zažívala Peruánka Julia Manihuariová (29) – máma čtyř dětí, které začala růst prsa po narození třetího dítěte před sedmi lety.

Prsa se stále zvětšovala a jejich růst se zastavil na gigantické velikosti 14! Žena, která měří pouhých 152 centimetrů, se kvůli velikosti vnad nemohla ani pohnout a byla šest měsíců upoutána na lůžko. "Bylo to hrozné. Velká prsa se dotýkala nohou. Pokaždé když jsem se snažila vstát, šly na mě mdloby," říká Julia.

Ženě, které hrozila smrt udušením, nakonec místní noviny zaplatily třídenní cestu lodí do Limy a následnou operaci. Lékaři ženě diagnostikovali bilaterální gynekomastii – chorobu, při které dochází k růstu prsní žlázy. Náročná operace trvala šest hodin. Po ní byla  Julia lehčí o 16 kilo. Její vnady mají nyní velikost 2, díky čemuž se konečně může svobodně nadechnout.

No, ale trojky si mohla nechat udělat, aby měl taky manžel nějaké potěšení.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.25 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře