Američan v sukni

8. září 2007 | 19.32 |
› 

Šaty dělají člověka, to je stará pravda, ale kdo ví, jestli o tom také věděl americký mladík, který si zadělal na pěkný průšvih.

Sotva si Nathan Blair v americkém městě Fargo oblékl černou skotskou suknici zvanou kilt tak, jak se správně má nosit, tedy naostro, vstoupil do něj duch starých keltských bojovníků. Vyrazil nejprve na pár piv a už cestou si nového obleku jaksepatří užíval.

Nadzdvihoval sukni tak, že odhalovala, co se běžně na veřejnosti nevidí. Šokovaní řidiči zavolali policii, ale ta po příjezdu zjistila, že Nathan nemarnil čas a stačil si namluvit jakousi krásku, s níž právě provozoval sex - a ještě ke všemu na trávníku před cizím domem.

"Během sedmnácti let u policie jsem viděl hodně překvapivých věcí, ale tohle ještě ne," fascinovaně prohlásil místní policista Pat Claus, kterému připadla úloha falešného Skota zadržet. "Oba byli opilí, což kolem čtvrté ráno nebylo tak udivující. Pár napřed ignoroval rozkaz, aby přestali a vzdali se, a i pak se odmítali slušně zahalit. Bylo to poprvé, kdy se mi stalo, že na výzvu policie, aby se oblékli, někdo v takovéto situaci odmítl."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře