Zvířátka

13. září 2007 | 10.42 |
› 

Zvířátka jsou roztomilá a řada z nás má nebo měla nějakého toho tvorčka doma. No, ale v každém případě je dobré vědět, co od takových chovanců můžeme očekávat a i to, jak se chovají ve volné přírodě.

Hroznýšový vejtaha

Dva mladí Thajci poprosili věhlasného lovce hadů, aby jim pomohl s hroznýšem, který se usídlil v jejich kuchyni. Lovec ochotně dorazil a s pytlem opatrně vstoupil do místnosti. Za několik minut bylo hotovo a hrdina se vydal na odchod. Na ulici ho ale zastavili sousedé, kteří si hada chtěli prohlédnout. Krotitel hadů vyndal hroznýše a furiantsky si ho otočil kolem krku. Plaz si nenechal ujít příležitost k odvetě a svého přemožitele uškrtil.


Musíme si pomáhat

Další muž, tentokrát z Nevady, přišel ve stejném roce o život při potyčce s hroznýšem. Když doma svého třímetrového miláčka krmil, had si spletl kořist se svým pánem a začal do sebe soukat jeho ruku. Chovatel nezpanikařil a poprosil svou ženu, aby mu podala nůž. Ta se ale odmítla přiblížit, a tak jí aspoň přesvědčil, aby zatelefonovala pro pomoc. Ta přišla pozdě. Had už svého pána udusil. Před svou smrtí ovšem ještě nešťastník stačil volnou rukou ztlouct svou ženu za to, že mu nepomohla.


Tanec s pštrosy

Podivná hodina tance se odehrála na pštrosí farmě v Denveru v Coloradu. Místní tanečník si svou novou partnerku vybral mezi chovankyněmi farmy. Vzal magneťák, přelezl plot, pustil hudbu a začal tancovat s jednou pštrosicí. Prvních několik ploužáků proběhlo v pohodě, ale potom neodhadl hudební vkus partnerky. Při rychlejší muzice ho začala výhrůžně klovat. Učitel tance se vydal na útěk. Zapomněl přitom na typickou vlastnost pštrosů: Když se rozběhne jeden, rozběhnou se všichni. No a toho večera se stádo rozeběhlo za tanečním mistrem. Když o pár desítek metrů dál zakopl, byl udupán v rytmu disko tance.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře