Sexyvůnička

15. září 2007 | 20.42 |
› 

Teda na co všechno ti vědci nepříjdou. Jenže i těchto "vůní" je přece celá škála, neexistuje snad jedna univerzální vůně stejná pro všechny ženy. A pro některé rasy se snad bude přidávat pižmo?

Účinnější než feromony je vůně ženských genitálií Vulva Original
Když německá společnost Vivaeros Special Products na počátku tisíciletí chtěla přijít s výrobkem, který by předčil v účinnosti feromony, došla k vytvoření unikátní vůně.
V roce 2003 se zrodila Vulva Original. Nejedná se o parfém, ale skutečnou vůni ženských genitálií. Pokud si jej žena aplikuje na tělo, partner jí prý neodolá. Vulva Original je směsí přírodních aromat, jejichž kompozice věrně kopíruje vůni vagíny. Aplikuje se nejčastěji na zápěstí nebo roztírá na prokrvená místa na těle. Pro muže je jemný odér neodolatelný a vzrušuje spolehlivěji než feromony.

"Vzrušení z vaginální vůně pokračuje. Výzkumný tým z Vivaeros již naznačil, že další dvě vaginální vůně budou brzy předvedeny veřejnosti. Vulva Original bude brzy doplněna dvěma dalšími erotickými vůněmi Eighteen a Exotic," uvedla společnost Vivaeros Speciál Products.

Produkt Vuvla Original je dílem panevropských odborníků, kteří se snažili přijít na trh s erotickými pomůckami s něčím, co by zaměstnalo nejen zrak, sluch či hmat, ale především čich.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.07 (54x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře