Prsa v armádě

17. září 2007 | 14.50 |
› 

Máte malá prsa, vstupte do armády. Ženy tam dostávají prsní implantáty zdarma. K Vaši smůle se ovšem nejedná o českou armádu, ale o armádu australskou.

Australská armáda z peněz daňových poplatníků dotuje prsní implantáty svým zaměstnankyním. Státní pokladnu stojí nová ňadra jedné vojačky až deset tisíc australských dolarů, v přepočtu asi 165 tisíc korun. Jenže představitelé vojenských sil tyto investice hájí tím, že zmíněné členky trpěly psychicky vedle ostatních dobře vyvinutých kolegyň.

Plastický chirurg Kourosh Tavakoli ze soukromé kliniky poblíž Sydney přiznal, že mu armáda zaplatila operaci pro dvě vojačky, které měly příliš malá prsa. Pětadvacetiletá i dvaatřicetiletá žena prý trpěly vážným psychickým stresem kvůli tomu, že měly extrémně malé poprsí ve srovnání s ostatními kolegyněmi.

"Kosmetické zákroky podniknuté výhradně za účelem prevence či zlepšení osobní vizáže jednotlivce budou schváleny pouze tehdy, pokud hlubší psychologické problémy způsobí potíže, které výrazně ovlivňují schopnost člena armády vykonávat svou práci. Operace čistě pouze pro kosmetické účely jsou zakázány," odmítl mluvčí Královské australské armády nařčení, že operacemi se zbytečně plýtvají peníze daňových poplatníků.

Ovšem známá nebo dcera či manželka generála se vždycky nějak protlačí a zdůvodní, že.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře