Soudní perličky

16. říjen 2009 | 17.00 |
› 

Co se všechno u soudu semele. Některé histotky jsou opravdu kuriozní, proč také ne, když je psal přímo život sám. Tak se na ně podívejte a můžete se pousmát.

"Žádám o zaprotokolovaní kvůli žárlivosti manželky, že jsem se přivedl do podnapilostí v přítomnosti spoluzaměstnanců bez jediné ženské osoby."

"Podnapilý J.B. žádal o laskavé dodání na záchytku a převoz do své domácnosti kategoricky odmítal z důvodů manželských."

"Jak jsem se cítil po konzumaci alkoholu? No, jako pán domu."

"Netušila, že je mrtev. Vypadal totiž normálně, jako z hospody se navrátivší."

" Manželka mi tvrdila, že o nevěru nejde, neboť pan V. kterého jsem nalezl v trenýrkách pod postelí, tam údajně usnul při opravě linolea."

"Manželka navazovala známosti s cizími muži, velmi dobře jsem o tom byl informován, neboť v práci zastávám funkci hlavního dispečera."

"Když jsem souseda u manželky přistihnul, řešil jsem to po dobrém tím, že jsem ho dvakrát nakopnul, a to akvárium jsem po něm hodil až když se po mně sápal."

"Zmenšila se mi příčetnost vlivem šera v ten okamžik, kdy jsem viděl vycházet z našeho domku poškozeného, který hladil našeho Azora, načež ten hlasitě a radostně zaštěkal, což činí pouze u pravidelných návštěvníků, takže jsem je spráskal oba."

"Moje manželka šla za naším společným kamarádem, který si zlomil žebra. Zde následně přespala a v domnění, že manželka kamaráda spí, tak měli spolu pohlavní styk. Jako naschvál tato manželka kamaráda nespala. Ležela vedle nich."

"Vytýkal manželce, že je mu nevěrná, načež ona mu vytkla, že také nedělá své věci pořádně. Po mytí podlahy vylil vodu do záchodu i s hadrem."

"Prožívala jsem hrozná muka, doplněná ještě několika fackami z jeho strany."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.03 (29x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře