Neuvěřitelné

19. září 2007 | 10.37 |
› 

Taky sázíte a kupujete losy v naději na pořádnou výhru a stále nemůžete pořádně zabrat. Zatraceně, kdybych vyhrál pár melounů, to by byl život. Jak já bych si žil a co všechno bych si koupil. No a tady máte jednoho výherce.

Sedmdesátiletý důchodce z Dolního Saska odmítl převzít takřka 2.8 milionu Euro ( v přepočtu osmdesát milionů korun), které vyhrál v loterii. Letitý pán z Hamelnu prý totiž netuší, co by s takovou spoustou peněz vlastně dělal.

Když sedmdesátiletý Sas dorazil do Německé loterijní asociace v Hannoveru, úředníci nemohli uvěřit tomu, co jim přišel sdělit.
"Co bych dělal s takovým množstvím peněz? Moje žena již zemřela, moji rodiče jsou mrtví, nemám žádné děti ani žádné příbuzné. Nechci to," tvrdil prý senior.

Jiný názor na věc by asi měla jeho zesnulá manželka. Ta byla totiž vášnivou hráčkou loterie, jenže nevyhrála nikdy. A její pozůstalý manžel si los koupil pouze ze zvyku tak, jak to činila celá desetiletí ona.

Vedení loterie tvrdí, že se snažilo muže přesvědčit, aby si sumu převzal. (Jen by mě zajímalo, jak moc se ho snažili přesvědčit.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře