Zase pár kuriozitek

20. září 2007 | 19.40 |
› 

Chcete řidický průkaz a jste žena, máte smůlu jedině.... Pedagogové na kameře, pomsta žáků... Inu i tohle je náš skvělý moderní svět.

Žena smí řídit až po ...

Rijád - Poprvé v historii Saúdské Arábie smí žena v tomto islámském království řídit auto. Musí však nejprve podstoupit změnu pohlaví. Devatenáctiletá Mariam z pobřežního města Džiddy se podle svých slov nikdy necítila jako skutečná dívka. Když konečně dostala lékařské potvrzení, že biologicky je spíš muž než žena, rozhodla se po poradě s rodinou pro operaci. Na otázku, jaký je její největší sen do budoucna, odpověděla Mariam jednoznačně: "Chci si udělat řidičský průkaz."

Žáci nafilmovali učitele s prostitutkou

Problémy se zaměstnavatelem teď má několik švédských učitelů, kteří se svými třídami odjeli na výlet do africké Keni. Učitelé se totiž rozhodli vyzkoušet všechna místní lákadla, včetně tamějšího vykřičeného domu. Jejich zhýralé chování se po několika dnech znelíbilo místním obyvatelům, kteří učitele naprášili žákům. Ti potom nespořádané pedagogy natočili na videokameru a záběry ukázali svým rodičům a vedení školy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře