2x kondom

21. září 2007 | 10.28 |
› 

Taková drobnůstka za pár korun, ale jak není, když ho člověk potřebuje... Snad Vás dvě kuriozitky o problémech s jeho sháněním pobaví.


Přepadení lékárny

Velmi naléhavá potřeba kondomu se nevyplatila jednomu třiatřicetiletému Bosňanovi. Po zavírací hodině se dobýval do lékárny a když ho lékárník odmítnul s odůvodněním, že mimo otvírací dobu řeší jen akutní přípravy, vytáhl na něj pistoli a začal se prezervativu dožadovat důrazněji. Lékárník se nedal zastrašit, kondom mu nedal a nenápadně zavolal policii. Ta akutního pacienta zadržela a obvinila ho z loupežného přepadení.


Další kvaltovní kondom

Australská policie přistihla čtyřiadvacetiletého Leea Collinsona bez řidičského průkazu při nedodržování povolené rychlosti. Při kontrole dokladů tvrdil, že strašně spěchá, protože svému bratranci musí urychleně dovézt kondom. Soudce ale obhajobě nedůvěřoval, protože se údajně nesetkal s dívkou, která by v objetí čekala, až někdo přiveze prezervativ. Lee proto dostal pokutu v přepočtu přes třicet tisíc korun. Od soudu ale odešel s hrdě vztyčenou hlavou a se slovy, že ničeho nelituje. Svého bratrance má velmi rád a jeho hezký večer mu za to stál.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře