"Rodiče"

15. září 2009 | 11.05 |
› 

Nevím, co se k tomu případu nechá dodat. Snad jen to, že tohle je zhovadilost do nebe volající a přát těm "rodičům" opravdu vysoký trest. Takhle se nechovájí ani zvířata.

Francií otřásá skandál postižené osmileté holčičky Mariny Sabatier z Le Mans. Na svět přišla postižená a rodiče ji celá léta bili a týrali. Její tělo nyní vyšetřovatelé našli zabetonované v kontejneru. Rodiče byli zatčeni.

Eric Sabatier (37) a Virginie Darras (30) sice policii přiznali, že svoje dítě týrali, ale zabití odmítají. Tvrdí, že dívku našli už mrtvou a šest neděl ji ukrývali v mrazáku. Až minulý týden nahlásili policii, že ji někdo unesl z auta.

O dva dny později se mrtvola dítěte našla zalitá v betonu v kontejneru ve skladišti společnosti, kde Eric Sabatier pracoval. Rodiče jsou obviněni z týrání dítěte a ublížení na zdraví s následkem smrti, za což jim hrozí doživotí.

K smrti holčičky zřejmě nemuselo dojít. Učitelé ze základní školy, kterou Marina navštěvovala, na rodinu už před časem upozornili sociální odbor. Na těle dívky se velmi často objevovaly modřiny.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (25x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře