Úzký komín

22. září 2007 | 20.54 |
› 

Jak se člověk opije, tak někdy vyvádí věci... Opilý muž se zasekl v komíně, když se snažil dostat zpátky do bytu své bývalé přítelkyně.

Hasiči se museli probourat skrz zeď, aby opilého muže vysvobodili, když se v úterý, kolem půl čtvrté ráno dostal do komína. Když hasiči dorazili, museli na pomoc zavolat policii, protože majitelka bytu, Connie Deweesová bránila jejich snahám o vyproštění Valencia, když záměrně blokovala krb.

"Řekla jsem jim, aby ho v tom komíně nechali, ať si tam umře," sdělila. Deweesová dostala soudní předvolání za své chování, které vedlo k rušení veřejného pořádku, kdy zároveň bránila hasičům v jejich práci.

Deweesová řekla, že Valencia znala asi osm měsíců, ale požádala ho, aby se vyhýbal jejímu bytu. Taky uvedla, že zamkla dveře, ale "nějak se dostal na střechu."

"Chodila jsem ve svém životě s mnoha šílencema, ale žádný nebyl jako tenhle," dodala.

Valencio se k bytu vrátil, když ho ošetřili v nemocnici. Místní televizní stanice ho natočila, jak ho Deweesová praštila košem na odpadky a začala po něm házet láhvemi. Ječela na něho: "Vypadni z mé pavlače, a už se sem nikdy nevracej."

Valencio se nechal slyšet, že má práci a že pomůže zaplatit škody, které vznikly při jeho vyprošťování.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře