2x o sexu

24. září 2007 | 19.32 |
› 

Vyhledal jsem dvě kuriozity o nepovedeném sexu. Prostě někdy příjde den blbec a všechny velké plány jak si pěkně užít se jaksi rozplynou v niveč.

Žádný sex za nalezený mobil.

Nalezený mobil a sexuální choutky nemusejí jít dobře dohromady. Přišel na to jeden Švýcar, který našel v tramvaji mobil. Nechala ho tam zapomnětlivá žena, která na své číslo zavolala, měla pravděpodobně vábivý hlas, protože dostala nabídku na výměnný obchod. Telefon dostane za sex. Sklerotičku nemravný návrh sice rozčílil, ale svůj telefon chtěla, a tak souhlasila. Na schůzku ovšem přišla se svým manželem a začal sekec mazec. Nemravný navrhovatel se nejprve bránil slzným plynem, ale nepomohlo to a před zuřivým skoroparoháčem se musel dát na zběsilý úprk na kole.


Místo ohnivého gejzíru vášní ledová řeka.

Kýženého erotického zážitku se nedočkali čtyřicetiletý Nor, který si zaplatil prostitutku. Řidič nákladního auta ale s kněžkou lásky zaparkoval na kopci nad řekou a špatně zatáhl za ruční brzdu. Místo výbuchu vášní se dočkal koupele v ledové vodě. Automobil museli vytáhnout hasiči. Zda mu za neposkytnuté sexuální služby byly vráceny peníze, agentury neuvádějí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře