Policejní zásah

27. duben 2010 | 19.22 |
› 

Omyly se stále dějí, prostě tomu se v našem životě jde jen těžko vyhnout. Některé však jsou i dost nepříjemné a můžou dotyčného značně překvapit.

Andy Berry z britského Ipswiche sice není důchodce, ale přesto jednoho dne vyrazil z domova s holí. Pro svého známého totiž objednal opravdu vychytanou oporu - hůl, která slouží nejen k pohodlnější chůzi, ale obsahuje také kompas, prostor pro léky, zabudovaný mobil a GPS pro snadné vyhledání v případě nouze a další vychytávky, které se mohou seniorům při procházkách hodit.

Cestou se ještě stavil na drobný nákup v místní samoobsluze. Když vyšel ven, stalo se něco nečekaného. Obchodní dům byl obklíčený po zuby ozbrojenými policisty. Andy byl okamžitě sražen k zemi, na hlavu mu mířilo patero hlavní, hůl mu někdo vyrval z ruky a jeden z policistů hlásil do vysílačky: "Máme ho!"

Za celou akci mohla hůl, kterou Andy nesl. Byla kvůli těm přídavným věcem o něco větší než hole obvykle bývají a lidi možná spletlo i to, že se o ni neopíral, ale nesl ji v ruce v horizontální poloze. Takže někomu mohla připadat jako puška a uvědomil policii.

To potvrzuje i policejní mluvčí: "Dostali jsme hlášení, že v obchodě se pohybuje muž ozbrojený pravděpodobně odstřelovačskou puškou. Poslali jsme na místo speciální jednotku. Když muž vyšel ven, byl okamžitě zneškodněn, ale, po zjištění všech skutečností jsme muže ihned propustili."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře