Páv bojovník

6. říjen 2007 | 08.53 |
› 

Že vám ptáci pěkně podělají auto, to je celkem známá a běžná věc, ale že by vám způsobili na autě škodu za staticíce...

Vlastníci modrého vozu značky Lexus by si měli dávat pozor na pávy. Jeden takový opeřený krasavec v Británii v zápalu vášně dokázal zmíněný vůz za miliony korun pěkně poničit. V nestřeženou chvíli se k autu přiblížil a začal s ním bojovat, poněvadž v něm viděl sám sebe a domníval se, že je to protivník. Škodu odhadl majitel v přepočtu na 160 tisíc korun.

Luxusní limuzína značky Lexus parkovala před sídlem sira Benjamina Slada v Somersetu. Páv přiběhl ze zahrady a pustil se do rvačky. Netušil vůbec, že bojuje sám se sebou, nicméně svým zobanem a ostruhami způsobil škodu za čtyři tisíce liber.

"Začalo to, když se zamiloval do tohoto lexusu, který byl barvy jasné paví modři a vypadal jako jiný paví kohout. Nemohl kontrolovat své nutkání a snažil se s ním souložit. Útočil na blatníky tak silně, že auto potřebovalo úplné přestříkání. Pojišťovna Lloyd´s z Londýna z toho není nadšená. Měli už nejrůznější požadavky, jako lidi pokousané od lva, ale nikdy předtím neslyšeli o pávovi sexuálně útočícím na auto," prohlásil sir Slade, jenž se mylně domníval, že páva auto přitahovalo.

Podle odborníků ho naopak rozčilovalo, protože v naleštěné metalíze viděl jiného kohouta a chtěl s ním bojovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře