Rychlokvašky

2. listopad 2009 | 20.15 |
› 

Slovenské "rychlokvašky" vrátí diplomy, zajímalo by mě, kolik našich rychlokvašek bude takto postižených a jaké se z toho vyvodí důsledky. Ve své podstatě je to podvod a neoprávněné získání určitých výhod z titulu. Jaké bude trest pro podvodníky?

Dcera a syn děkana Fakulty sociálně-ekonomických vztahů Trenčínské univerzity vrátí své diplomy, které získali po expresním studiu.(asi vědí, proč je vrací)

Dcera Daniela Bánociho absolvovala tříleté bakalářské studium za devět měsíců a z toho byla jeden semestr na studijním pobytu v Bologni. Děkanův syn pětileté studium stihl za tři roky a z toho byl ještě rok na studiích v Anglii. (inu snaživí studentíci nebo géniové)

Podle deníku Pravda někteří bývalí zaměstnanci Trenčínské univerzity žalují školu. Tvrdí, že byli propuštěni pouze proto, že poukázali na nezákonný způsob získávání diplomů u některých studentů. (šlápnout na kuří oko tomu, kdo je nahoře se nevyplácí)

No, bratři Slováci dělají pořádek, jak to dopadne u nás? Vyšumí to tichou duší jako mnoho jiných kauz?

Poslanec a předseda ústavně-právního výboru sněmovny Marek Benda(ODS) uznal, že jeho rigorózní práce na plzeňských právech byla moc krátká, a nesplnila tak formální požadavky. Titul JUDr. získal Benda na plzeňské fakultě letos, magisterský loni.

Naši politici si jistě vzpomenou i na bývaleho předsedu ODA, místopředsedu vlády a ministra spravedlnosti Jana Kalvodu, který rezignoval a v rezignaci přiznal, že neoprávněně používal titul JUDr., ačkoliv nesložil rigorózní zkoušky.

Zdá se, že u našich pravicových politiků se tenhle nešvar rozmohl.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře