Objížďka

8. říjen 2007 | 21.48 |
› 

Každý šofér to u nás moc dobře zná a určitě drtivá většina si schutí zanadává na stav našich silnic. Objížďky nás zdržují a připravují o dost benzínu. Ovšem tahle objížďka byla kapku delší.

Obyčejná objížďka kousek před cílem cesty v západoněmeckém Dortmundu rozhodila pětaosmdesátiletého německého řidiče natolik, že zabloudil až k nizozemskému Haagu. Zcela dezorientovaný stařík ukončil své tápání za volantem až v nizozemské obci Zoetermeer, kde mu došel benzín. Informovala o tom nizozemská policie.

Nepříjemná lapálie se řidiči stala, když jej kousek před jeho domovem v Dortmundu uzavírka silnice přinutila opustit zažitou trasu. Kmet se pak od svého bytu už jen vzdaloval a nedobrovolně zavítal až do sousedního Nizozemska. Policii později líčil, jak divné mu přišlo, že po nějakém čase neviděl žádné německé nápisy.

Jeho bludná jízda skončila až na druhý den. Policie o příhodě vyrozuměla syna, který si pro zbloudilého otce přijel. "Slíbil, že to byla tatínkova poslední jízda," uvedla policie.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře