Čistotný pasažer

13. říjen 2007 | 14.37 |
› 

Spíš to bude šetřílek. Asi mají i v Číně drahou teplou vodu, tak proč by toho nevyužil. Ostatně při neustálem zdražování vodného a energií budou i naši pasažéři jeho příklad následovat.

Pasažéři vnitrostátní čínské letecké linky si stěžovali stewardovi, že jeden z cestujících se zamkl na záchodě a je tam už dlouhou dobu. Steward zaklepal na dveře, když si všiml, že se zpod dveří vylévá voda. Urychleně přinesl náhradní klíč a dveře otevřel. "Na toaletě byl polonahý namydlený muž. Když mne uviděl, řekl, že si dává koupel a zeptal se mne, jestli bych neměl šampón," uvedl steward pro Chongqing Morning News. Koupající se muž, Jin Sheng, k tomu dodal: "Bylo to poprvé, co jsem letěl letadlem. Zjistil jsem, že na toaletách teče horká voda a tak jsem si řekl, že bych si mohl dopřát koupel, protože pořádnou už jsem neměl skoro týden."

Letecká společnost nehodlá Jina Shenga trestat nebo po něm požadovat jakýkoli poplatek. "V našich přepravních podmínkách se nepíše nic o tom, že by měli cestující zakázáno dopřát si během letu koupel," řekl zástupce společnosti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře