Monstrum

17. říjen 2007 | 10.32 |
› 

Monstrum rovná se netvor. To je pro takového zvrhlého a bezcitného člověka vskutku velmi výstižné pojmenování.

K trestu smrti odsoudili v Miami Harrela Franklina Braddyho, který nechal pětiletou dívenku sežrat zaživa aligátory a pokusil se zabít i její matku. Šokující skutečností je fakt, že otrlý vrah je synem duchovního.

Prokurátoři uvedli, že Braddy napadl Shandalle Maycock nedlouho poté, co byl předčasně propuštěn z vězení za dobré chování. Pak chtěl zavraždit její dceru Quatishu, aby proti němu nemohla svědčit.

Pětiletou dívenku hodil do kufru svého vozu, odvezl ji na vzdálené pole, kde ji škrtil a bil do bezvědomí. Potom ji odvezl na jiné místo známé jako alej aligátorů. Tam ji hodil do vody. Dívčino tělo nalezly úřady o dva dny později. Chyběla mu levá ruka a lebka byla rozmačkaná.
Její matka Shandalle ale útok Braddyho přežila: z bezvědomí se probrala. Hodně krvácela a byla dezorientovaná, ale později mohla vypovídat. Braddy byl v červenci usvědčen z vraždy prvního stupně, z pokusu o vraždu, z únosu, z pokusu o útěk a z dalších trestných činů.

"Dospělí mají děti chránit před monstry, nesmí být monstry sami o sobě," uvedl soudce Leonard E. Glick. Braddy přijal rozsudek zcela klidně a neřekl ani slovo.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře