Naštvaná manželka

10. květen 2010 | 12.21 |
› 

Pokud máte doma sexuální dračici, tak vám může vaše selhání při milostných hrátkách přinést i nečekané a bolestivé překvapení.

Na svého manžela zaútočila šestadvacetiletá Američanka, která nebyla spokojená s jeho sexuálním výkonem. Po společně stráveném večeru v soukromí jejich domova v americkém Hudsonu zaútočila na svého manžela nůžkami.

Podle výpovědi napadeného muže na něj jeho manželka zaútočila po tom, co se na něj naštvala kvůli tomu, že ji nedokáže sexuálně uspokojit. Vyšetření lékaře potvrdilo verzi napadeného muže. Muž měl na své hrudi a koleni bodné a řezné rány.

Neuspokojená útočnice ale vypovídala úplně jinak. Vše se snažila obrátit a svést na svého manžela. Podle ní byl její muž opilý a napadl ji první právě on. Údajně ji měl hodit na postel a začít ji dusit polštářem. To však vyšetření lekářem hned vyvrátilo, protože žena na svém těle neměla žádné stopy po útoku.

Američanka je obviněná z napadení a použití zbraně, za což by jí mohlo hrozit až dvacet let v americkém vězení. Její manžel však o podání žaloby neuvažuje.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře