Divná láska

2. duben 2010 | 14.03 |
› 

Pardubice - Opuštěná dvojčata zůstávají v péči pardubické porodnice. Matka o ně nejeví zájem.  Denik.cz - Z domova

Má doma jedenáct dětí. Tento týden porodila dvanácté a třinácté. Dvojčata. Co s nimi ale bude, to tuto matku příliš nezajímá. Postarej se zkrátka, kdo chceš. Řeč je o Romce, která v úterý bez vysvětlení opustila porodnici

"Je to naprosto otřesné chování, stejně jako v době jejího pobytu v nemocnici," uvádí zdroj, který si nepřeje být jmenován.
"Když měla jít s dítětem na vyšetření kyčlí, odsekla sestřičkám, ať si to nějak zařídí bez ní, že jí právě přišla návštěva a že na nějaké vyšetření nemá vůbec čas," popisuje nepochopitelné chování matky jeden ze svědků.

 Podle našich informací devětatřicetiletá Romka, nyní matka třinácti dětí, šokovaným policistům s klidem sdělila, že odložené děti prostě nechce a nemá o ně zájem.

Romové ohromně milují své děti. Pro romskou rodinu bylo nemyslitelné dát děti do dětského domova nebo rodiče do domova důchodců. (Ing. Karel Holomek - romský aktivista)  - Pan Holomek se asi nikdy nebyl podívat v dětském domově, kde převážná většina dětí je právě  tohoto etnika, což o velké lásce k nim nijak nesvědčí. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (19x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře