Nebezpečné WC

22. říjen 2007 | 10.59 |
› 

V každém případě to musel být pořádný šok, ale psát o ohromné krajtě se mi zdá kapku přehnané. Tyhle "drobečkové" dorůstají podstatně více. Pokud by se jednalo o krajtu mřížkovanou, tak ta dorůstá až 10 metrů.

Říká se sice, že v největším americkém městě na člověka číhají různé druhy nebezpečí a místní vědí, jak si s mnoha problémy poradit. Jenže žena, která si ráno myla doma ruce a najednou si všimla, jak se na ni dívají ze záchodu oči ohromné krajty, strnula v totálním šoku.

Na vyděšenou Nadege Brunacciovou v jejím bytě v Brooklynu vykoukla přes dva metry dlouhá krajta, která žila v odpadové stoce.

"Rosvítila jsem a zařvala," líčila žena nejhorší zážitek svého života. "Ještě teď se mi srdce rozbuší, když na to pomyslím."

Duchapřítomně přibouchla záchodový poklop, postavila na něj těžkou krabici a běžela přivolat pomoc. Dostavil se nejen majitel domu, ale naštěstí i záchranný tým hasičů. Aby krajtu chytili, museli instalatéři rozebrat potrubí. Nakonec krajtu odchytili.

Brunacciová hada okamžitě věnovala otrlejší kamarádce, která si ji nechala jako domácího mazlíčka. Hada pojmenovala po dárkyni. Paní Brunacciová, která je majitelkou restaurace, dodává, že od té doby se doma na záchod ještě neposadila a užívá nočník své dcerky. "A když si čistím zuby, dívám se přes rameno."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře