Šetrný milionář

27. říjen 2007 | 11.02 |
› 

To se nám to nakupuje, když za nás platí někdo jiný, anebo jak se říká: navrch hůj a vespod fůj. Ono hrát si na světáka je strašně lákavá hra.

Milionář Michal Červín měl koupit vítězce briliantový zásnubní prsten za několik set tisíc. Jak se podařilo zjistit, šperk za bezmála 300 000 korun neplatil Červín, ale televize Nova! Navíc prý oblečení, ve kterém Červín vystupuje, není jeho, ale je jen zapůjčené produkcí pořadu!

Před pár dny šel milionář ´koupit´ do luxusního klenotnictví v centru Prahy zásnubní prsten v hodnotě téměř tři sta tisíc. Jednalo se o masivní prsten z bílého zlata, na jehož středu je jeden velký briliant, který je po stranách zdobený deseti menšími. Šperk má navléknout své nastávající již tuto neděli večer v předposledním dílu pořadu Vem si mě!. Věc má však háček. Místo, aby klenot sám zaplatil...

"On ten prsten neplatil, jen se zašel podívat do klenotnictví. Tři sta tisíc zaplatila Nova," prozradil člen natáčecího štábu. Nova se ke koupi prstenu však nevyjádřila a mlčí. Navíc, při návštěvě klenotnictví došlo ještě k jednomu trapasu. V obchodě se kostymérka prořekla, že většina oblečení, které má Červín v pořadu na sobě, není jeho. "Jsou to vypůjčené věci. To, co nám ukazoval, že má, se většinou nedalo obléknout na natáčení," upozornila členka štábu, která dodala, že je smutné, když milionář nemá pořádný oblek.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře