Prasečí spor

1. listopad 2007 | 10.06 |
› 

A jsme opět v zemi neomezených možností. Na obzoru se rýsuje další kuriózní soudní jednání mezi dvěma kamarádkama. Původcem sporu je tentokrát prase.

Dvaadvacetiletá majitelka domácího prasete chce žalovat svou kamarádku za to, že jako ošetřovatelka jejího zvířecího miláčka selhala a nechala ho příliš ztloustnout. Michelle Schmitzová z Minnesoty svěřila svou prasnici Alainu kolegyni v době, kdy sama pobývala v nemocnici.

Ošetřovatelka praseti dopřávala bez omezení, což přirozeně vedlo k výraznému ztloustnutí. Z 25 kilogramů se tak čuník dostal po devíti měsících na 75 kilogramů.
To by ani nebyl takový problém. Pečovatelka však nechala do sádla na krku zarůst Alainin obojek, který veterináři museli odstranit při čtyřhodinové operaci. Majitelka teď žaluje ošetřovatelku ze zanedbání péče a týrání zvířat.

"To prase je můj život. Každý ve Winoně ví, že to prase mám," tvrdí dvaadvacetiletá majitelka, která si dokonce jméno svého zvířecího miláčka nechala vytetovat na tělo. Po návratu z nemocnice prý kvůli stavu prasete tři dny plakala.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře