Horníci a sex

4. listopad 2007 | 14.11 |
› 

Tohle je zajimavý nápad. Australští horníci dostávají lekce sexu. Majitelé dolu dospěli k závěru, že sexuálně uspokojený horník je také výkonný horník. Co na to naši horníci?


Manažeři dolu Bulga říkají, že přednášky pomáhají jejich zaměstnancům lépe si rozumět s manželkami, v důsledku čehož jsou šťastnější a zdravější. Společnost Xstrata potvrdila, že program je tak úspěšný, že ho hodlá zavést i do dalších podniků.

Vedení společnosti říká, že když se jejich převážně mužští zaměstnanci dozvídají více o předehře nebo vlivu menopauzy na ženskou sexualitu, zlepšuje se jejich sexuální život.

"Musíme se zabývat i životním stylem našich zaměstnanců a snažit se, aby byli fit a zdraví nejen v práci, ale i doma. Sex je důležitou součástí jakéhokoliv vztahu a je důležité, aby nebyl zanedbáván v období menopauzy," řekl reportérům Reuters mluvčí společnosti Xstrata, James Rickards. "

Přednášky prý berou horníci vážně a povídají si o nich mezi sebou. Velkou pozornost věnovali zvláště jejímu nabádání, aby "začali objevovat těla svých žen, jako když jim bylo osmnáct."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře