Vražda v pomatení

4. listopad 2007 | 18.02 |
› 

Že se v USA vyskytují šílení střelci, to je celkem známá věc, ale tenhle nešvar se už dostal i do Evropy. Inu svět je malý, takže se máme na co těšit, protože my se přece otvíráme západnímu světu s velkou noblesou.

Italský penzista Angelo Spagnoli (52) se zřejmě pomátl. Začal totiž v sobotu večer střílet ze svého balkonu v obci Guidonia u Říma po kolemjdoucích. Bývalý kapitán ženistů má na svědomí život jednoho člověka a osm zraněných. "Muž léta trpěl depresemi a nyní se zjevně pomátl," uvedly místní úřady. (zajímavé, že mu byla ponechána zbraň)

Tragická situace začala tím, že penzionovaný důstojník nejprve zapálil svůj balkon pomocí benzinu. Pak se jal střílet na lidi v ulici z pušky. Vyvolal paniku obyvatel. Jeho běsnění stálo život pětapadesátiletého muže. Mezi zraněnými je žena a jeden z postřelených mužů byl zasažen do hlavy a jeho stav je podle lékařů vážný.

Šílený střelec se vzdal až po vyčerpání veškeré munice. "Přišli jste mi useknout hlavu, tady mě máte," přivítal Spagnoli policisty, kteří ho přišli zatknout.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře