Loupežníci

11. říjen 2009 | 11.41 |
› 

Drahá nafta, teď ovšem nemyslím na její cenu, ale na ocenění způsobu jejího získání u soudu. V každém případě bych se přimlouval za pořádně vysokou cenu pro pachatele.

Policie za půl hodiny dopadla tři muže, kteří dnes ráno údajně s nožem v ruce oloupili řidiče kamionu na čerpací stanici u dálnice D1. Obrali jej o 400 litrů nafty a ujeli. "Pokud se prokáže trestný čin loupeže, hrozí podezřelým až deset let za mřížemi," řekla policejní mluvčí S. Svobodová.

Čin se stal asi v 07:45 na čerpací stanici na 185. kilometru dálnice ve směru na Prahu. Trojice mužů ohrožovala šoféra nožem, ale nezranili jej.

Když získali požadovanou naftu, sedli do bílé dodávky s kouřovými skly a ujeli po dálnici. Řidič hned zavolal policii, oznámil registrační značku auta a směr útěku.

Dálniční policie dostihla dodávku s posádkou odpovídající popisu asi v 08:15. Nyní jsou všichni tři zadržení na dálničním oddělení v Domašově na Brněnsku.

Jde o devatenáctiletého, jedenadvacetiletého a osmapadesátiletého muže. "Policisté prověří další možnou trestnou činnost trojice podezřelých," uvedla Svobodová.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (27x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře