Zatracený špagát

6. listopad 2007 | 20.38 |
› 

To je zatracená smůla. Tak parádně připravená akce a nakonec takový průšvih kvůli prasklému lanu. Inu, kvalitní lano abys pohledal.

Jeffery Mumani se chtěl v noci vloupat do lékárny a uvízl ve ventilační šachtě. V ní strávil ve značně nepohodlné pozici deset hodin, než ho vysvobodili hasiči. Pomohl si jen zdánlivě, z jednoho vězení totiž putoval do druhého.

Mumani vylezl na střechu budovy budovy v Silver Springs Shores, odkryl ventilační šachtu a na laně se spustil dolů. Lano ale prasklo, mladík padal tři metry a pak se zasekl v šachtě. Až dopoledne na druhý den ho uslyšeli zaměstnanci lékárny, kteří na pobertu ihned zavolali policii a hasiče.

"Řval jako zvíře. Volal, ať ho někdo přijde zachránit," uvedl manažer prodejny. Hasičům trvalo hodinu a půl, než se jim podařilo pobertu z ventilace vysekat. Mumani byl s odřeninami a sečnými ranami převezen do nemocnice.
Mezitím, co si léčil rány na lůžku, si policie prohlédla jeho profil. Ukázalo se, že Mumani je v podmínce, takže po propuštění z ošetřování si šel ihned odpočinout za mříže, aby tu přemýšlel, kam ho jeho touha po cizím majetku dovedla.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře