Kuriozitky a pověry 1.

6. listopad 2006 | 16.42 |
› 

Nejtluštší jsou američtí muži a ruské ženy. Zjistil to časopis Time ve svém průzkumu. Time dokládá, že Amerika má 20 % obézních dospělých mužů a 27,9 % ruských žen drží dosud světový primát. Druhé místo v mužích obsadili Němci 17,2 % a americké ženy 25 %. Třetí místo patří anglickým mužům ( 17 %) a českým ženám 20,2 %.

V holandském Den Haagu nedávno vyšla příručka pro novomanžele, v níž byl uveden i tento případ: " Jeden manželský pár z Utrechtu se při sňatku dohodl, že dojde-li mezi nimi k hádce, budou oba příští den držet hladovku. Oba manžele dodnes zůstali štíhlí."

Šťovík V magii a pověrách se používá do kuřidel, jimiž přivoláváme peníze. Máte-li obchod a chcete-li být úspěšnější, je třeba v místech, kde ho provozujete, nastříkat odvar ze šťovíku. Ten prý má zajímavou vlastnost, že přitahuje zákazníky. Pokud pracujete nečestně, mohl by přivolat i zákazníka, na kterého byste neradi vzpomínali. A ještě má druhou magickou moc a tou je schopnost pomoci při početí. Žena, která chce otěhotnět, by měla nosit semena šťovíku připevněna k levé paži.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.57 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře