Návštěva nemocnice

6. květen 2010 | 21.45 |
› 

Když se necítím dobře, tak raději honem vyrazím za lékařem. Takhle možná zauvažoval jeden nečekaný návštěvník, který se rozhodl hned pro nemocnici.

Zmije vyděsila personál i návštěvníky rokycanské nemocnice. Otevřenými dveřmi se dostala na chodbu a plazila se k bufetu. Skulinkou pode dveřmi pak vklouzla do skladu čisticích prostředků. Personál místnost zabezpečil, aby had nemohl zpět na chodbu.

Předešel tak nebezpečné situaci, neboť zvláště po zimě je uštknutí zmijí velice nebezpečné, protože má v sobě nashromážděný jed, řekl  P. Moulis ze záchranné stanice živočichů. "Díky tomuto opatření a rychlému zásahu ochránců přírody byla zmije odchycena a vypuštěna na vhodnější lokalitě," dodal.

Výskyt živočichů v areálu rokycanské nemocnice není podle Moulise ojedinělý. Každoročně tam ochránci zvířat vyjíždějí například pro mláďata strak, poštolky obecné popálené od sloupů elektrického vedení, srnky uvězněné v nejrůznějších prostorách i zajíce. Jeho mládě odchytávali až ve druhém patře zdravotnického zařízení.

Jak je vidět, tak rokycanská nemocnice je oblíbená i u zvířátek.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře