Američanky a sex

16. listopad 2007 | 22.15 |
› 

Člověk se v těch amicích vážně nevyzná. Někdy jsou to přehnaní puritáni, jindy si zase užívají hned na první schůzce a ani se nechrání. Prostě tohle je Amerika.

Velké procento žen již na první schůzce poskytne partnerovi nechráněný bezpečný sex.

Ženy holdující internetovým seznamkám se podle amerických odborníků chovají dost nezodpovědně. Každá třetí z nich se totiž po seznámení s novým mužem nechá na prvním rande "na živo" přemluvit k sexu. A tři čtvrtiny z těchto sexuálně otevřených žen při něm nepoužijí kondom. ´

Z průzkumu mezi 568 ženami vyšlo najevo, že 27 procent z nich na první schůzce sice nesouloží, ale partnerovi ochotně poskytne nechráněný orální sex.

Lidé se skutečně cítí uvolněněji, když spolu na počátku dlouho mluví na internetu, je jedno, jestli je to na chatu, přes profily nebo na nějakém komunikátoru. Když si pomyslíte: ´Znám tu osobu, jsem si jistá, že je bezpečná.´ Pak mnohem méně myslíte na kondom. Ale jen proto, že s někým mluvíte na internetu, neznamená, že ho znáte. A také to neznamená, že nemá genitální bradavice a herpes. Musíte o těchto problémech s partnerem mluvit ještě před tím, než se s ním potkáte. Měli byste se sexu obávat, minimálně při prvních několika schůzkách. Je důležité mluvit o bezpečném sexu, ať už se potkáte v baru nebo na internetu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře