Okouzlující polibek

17. listopad 2007 | 19.59 |
› 

Někdo asi přišel na to, že po několika polibcích svůdné žabky, má místo krásné princezny docela fajnovou náladu. Kdo ví, jakou by měl náladu, kdyby se s princeznou oženil.

Někdo líbá žabáky kvůli tomu, aby se proměnili v krásné prince, jiný zase kvůli halucinogenním účinkům jedu, které mají na kůži. Ve výsledku se i tak může ropucha proměnit nakonec v prince. Jednadvacetiletý muž z Missouri skončil za mřížemi za "držení a olizování" ropuch, které produkují jed s halucinogenním účinky.

Podle městské policie z Kansas City se David Theiss pokoušel "dostat do závratných mimosmyslových výšin" olizováním ropuchy coloradské. Mladík zřejmě netušil, že se jedová látka musí kouřit, aby měla pro tělo "povznášející účinky".

Někteří prodejci zvířat v USA coloradské ropuchy postupně stahují z nabídky, protože jejich jed může vyvolávat u lidí nevolnost a může dokonce zabít některá domácí zvířata.

"Lidé užívají její jed jako halucinogenní látku už odpradávna. Dnes je to jakási móda," řekl expert na ropuchy Danny Snyder. Podle úředníků a policistů z Clay County jde o první případ, kdy museli řešit užívání takového typu drogy. David Theiss byl propuštěn na kauci. Ropucha, kterou používal při svých mimosmyslových výletech, skončila v laboratoři policie.

Moc rád bych věděl, jestli v USA existuje zákon, který zakazuje líbat žáby. Třeba se do té žabky zamiloval.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře