Dopřáváme si

19. listopad 2007 | 17.18 |
› 

Dopřáváme si? Asi jo, protože tlouštíků na celém světě přibývá. Jediný klad je v tom, že ženy nebudou potřebovat silikony a budou se pyšnit vlastním bujným poprsím, ale pozor, aby se to nepřehnalo. Někde mají tlouštící vstup zakázaný.

Smažená a přetučnělá jídla z rychlých občerstvení podle odborníků škodí zdraví. Jednu výhodu však tato strava přeci jen má. Ženám na západě se z ní totiž zvětšují prsa. V průměru mají Evropanky a Američanky stále větší a větší košíčky. A nevyplňují je jen silikonem, pomáhají jim k tomu hamburgery a hranolky, ale také antikoncepce. Antikoncepční pilulky mají tendenci stimulovat růst prsou.

Největší mírou přispívá k nárůstu velikosti prsou u západních žen ovšem nezdravé jídlo bohaté na tuky. Lidé jsou stále obéznější, prsa obsahují značné množství tuku, takže se přírůstek váhy na nich rychle projeví. "Všechny kalorie končí na bocích a v prsou. Ženy také dnes pijí mnohem více alkoholu, který je nejen nezdravý, ale také velmi kalorický," vysvětlovala odbornice na výživu Jane Clarková.


Obézní Velšanku odmítají vpustit na Nový Zéland

Potrpíte si na spoustu dobrého jídla, pohodlí a nesnášíte pohyb? Tak zapomeňte na Nový Zéland. Tam totiž nechtějí za léčbu obézních platit a tak je do své země nepřijímají. Na vlastní kůži to poznala Velšanka, která se snaží přestěhovat za manželem. Nyní je na striktní dietě, aby se obezity zbavila a mohla za svým zákonitým chotěm odcestovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře