Topolánkův výlet

20. listopad 2007 | 15.52 |
› 

V dnešní době se člověk už nemůže ničemu divit. Doba utahování opasků nejenže neskončila, naopak pokračuje ještě krutěji, ale jen pro obyčejné lidi. Naše elita neví, co roupama dělat.

ČSSD kritizovala premiéra Mirka Topolánka (ODS) za to, že předminulý víkend při zpáteční cestě do Prahy z oficiální návštěvy bulharské Sofie přistál vládním speciálem v rakouském Innsbrucku. Spekuluje se ale, že si zaletěl do Alp zalyžovat.

S informací o Topolánkově mezipřistání přišel časopis Týden. Premiér pak přiznal, že v Innsbrucku opravdu přistál. Prý se tam však nenechal vysadit, aby si užil zimních radovánek na sjezdovce, jak se spekuluje, ale kvůli jednání s českým velvyslancem.

"V době, kdy se vláda chystá takzvanou vládní reformou omezit životní úroveň miliónům občanů, je takové zneužití prostředků daňových poplatníků důkazem o sílící aroganci představitelů vlády a především ODS," uvedli socialisté v tiskové zprávě.

"Premiéra Topolánka zároveň vyzýváme, aby se omluvil a náklady spojené s jeho soukromým letem za lyžováním s přítelem Dalíkem v plné výši uhradil."

Podle neoficiálních informací se Topolánek v Alpách potkal také se svým přítelem a poradcem Markem Dalíkem. Že víkend na horách trávili společně, Dalík nepopřel.

Topolánkův neplánovaný výlet může podle odborníků přijít až na 150 tisíc korun. Kromě delší trasy letu se v ceně projevuje vyšší spotřeba paliva při startu a přistávání a také letištní poplatky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře