Jak zvětšit prsa

20. listopad 2007 | 20.22 |
› 

Tak tohle určitě bude zajímat děvčata, která nejsou moc prsatá. No, prý se nechají bujné vnady vymodlit u boha. Takže neváhejte a hurá do kostela.Příjde Vás to laciněji než silikony.

Vnady mexické krasavice Salma Hayekové byly už dostatečně vychváleny. Využívá je nejedna reklama a obdivuje nejeden muž. Představitelka filmové Fridy prohlásila, že jí bujné poprsí nadělil bůh, který vyslyšel její prosby.


Salma podnikla v Mexiku s matkou výlet do neznámého kostela. Návštěva měla na růst poprsí zaručené účinky.

"Moje matka a já jsme se v tom kostele zastavili při výletě Mexikem. Když jsme vešli do kostela, modlila jsem se za zázrak, u něhož jsem si přála, aby se stal. Ponořila jsem své ruce do svěcené vody a řekla: ´Prosím, Bože, dej mi velká prsa!´ A on mi je dal! Již za několik měsíců mi začala růst rychle jako všem teenagerům, a já jsem byla velmi potěšená tím, jak mi narostla," vyprávěla herečka.

Salmina prsa se ještě zvětšila, když na konci září porodila prvorozenou holčičku Valentinu Palomu, jíž má se svým snoubencem Françoisem Henrim Pinaultem. Své poprsí odhalila v jedné z nočních scén ve snímku Zeptej se prachu.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.11 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře