Plakající lupič

21. říjen 2009 | 20.13 |
› 

Kuriózní loupež zažil v pondělí peněžní ústav v americkém Indianapolisu. Vyšetřovatelé mluví o nejpodivnějším přepadení své praxe. Vystrašená úřednice totiž lupiče tak vyvedla z míry, že se s ní pomodlil.

G. Smith(23) vnikl za přepážku se zbraní v ruce a dožadoval se peněz. Vystrašená úřednice A. Montezová začala plakat a promlouvat k mladému lupiči o Bohu.

Smithe se Montezové svěřil, že má dvouleté dítě, které musí podporovat a poprosil ji o modlitbu, aby mu bylo odpuštěno násilí. To už prý plakal také on. Klekl si na kolena a začal se modlit.

Poté lupič vytáhl ze své zbraně náboj a podal ho pokladní s tím, že žádný další v pistoli už nemá. Následně ji požádal o objetí a řekl, že to musí udělat. Časy jsou zlé a on nemá jinou volbu. Z pokladny vzal ovšem pouhých dvacet dolarů a odnesl si také ženin mobil.

Na cestě z peněžního ústavu ho však zachytila bezpečnostní kamera, jejíž záběry později odvysílala televize, kde ho viděla i jeho matka. Kající se Smith šel na policejní stanici, kde se ke všemu přiznal.

Policisté kroutili nad loupeží hlavou. "Jsem policista tři roky, ale ještě jsem něco takového neviděl," okomentoval celý případ seržant Kevin Wethington.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (26x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře