Mlsněte si

23. listopad 2007 | 20.08 |
› 

Máte chuť na něco dobrého? Lehká pomoc, doporučíme lahůdkový moučník, který si můžete objednat, pokud máte dost peněz a nebojíte se švábů.

Prominentní americký restaurant Serendipity 3 proslavený luxusními moučníky musel s ostudou zavřít. Zamořili ho švábi a myši. Že se slavným podnikem není něco v pořádku, naznačuje i to, že neprošel už druhou kontrolou v měsíci.
Inspektoři našli v podniku více než stovku živých švábů, much a myší, jejichž trus se válel na mnoha místech.

Serendipity 3 si prožívá ostudu, ještě nedávno se naopak opájel úspěchem. To když na začátku listopadu vyrobil nejdražší moučník na světě, kterým se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů.
Moučník s názvem Frrozen Haute Chocolate stvořil ve spolupráci s luxusním klenotnictvím Euphoria New York. Tvoří ho zmrazená směs různých druhů kakaa ze 14 zemí, která je promíchána s téměř šesti gramy třiadvacetitikarátového jedlého zlata. Dezert je ozdoben šlehačkou a strouhanými lanýži.

Pohádkový moučník je servírován spolu se zlatým náramkem zdobeným bílými diamanty a se zlatou lžičkou, kterou si může host odnést domů. A kolik tento nejluxusnější dezert stál? Přesně25 tisíc dolarů, tedy asi 455 tisíc korun.

.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře