Ušaté torpédo

7. květen 2010 | 18.32 |
› 

Takhle jsme kdysi pokřtili spolužáka, který měl velké odstávající uši. Bylo to sice od nás ošklivé, ale děti už jsou takové zlomyslné potvory. Nakonec pěkně odstávající uši měl i jeden náš slavný zpěvák, který si je později nechal upravit.

Šestiltého Minga z východní Číny zachránily před pádem z osmého patra jeho uši. Těmi se totiž zasekl v ochranné mříži a zůstal tak viset vysoko nad zemí.

Křikem se mu nakonec podařilo přivolat pomoc a uniknout smrti doslova o vlásek. Přivolaní hasiči nejdříve chlapce zabezpečili a poté pomocí hydraulického rozšiřovače roztáhli mříž a vytáhli zpět do jeho bytu. Museli jednat rychle, chlapcova váha totiž mohla způsobit postupné proklouzávání těla a skončit tragicky.

Podle záchranářů Ming Ming zřejmě z okna vyhlížel svého dědečka, příliš se vyklonil a vypadl. Naštěstí na sebe křikem upozornil a na ulici se shromáždil dav lidí.

"Jediná věc, která chlapci zachránila život byl fakt, že jeho velké uši se zasekli mezi dvěma tyčemi", řekl jeden ze svědků podivuhodné události.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře