Okukování ňader je zdravé

4. prosinec 2007 | 15.33 |
› 

Tak tenhle článek nahrává všem zvědavým mužům a zároveň jim dává do rukou vědecky potvrzenou zbraň, která snad jejich protějšky umlčí.

Gerontoložka Karen Weatherbyová ve své studii potvrdila, že zírání na poprsí je tak zdravé jako cvičení. "Jen deset minut zírání na vnady dobře vyvinuté ženy, jako je Pamela Andersonová, se rovná až třiceti minutám aerobního cvičení," uvedla Weatherbyová ve zprávě ke své studii, kterou zveřejnil odborný magazín.

Tým doktorky Weatherbyové sledoval zdravotní stav dvou stovek mužů po dobu pěti let na třech frankfurtských klinikách. Polovina mužů musela pravidelně každý den několik minut strávit zíráním na obrovské prsy, zatímco druhá část se naopak musela této radosti vyhýbat. Po pěti letech měli muži zírající pravidelně na prsa nižší krevní tlak, nižší míru klidového pulsu a nižší riziko onemocnění koronárních tepen.

Sexuální vzrušení rozpumpuje srdce a zlepšuje krevní oběh. Není o tom pochyb: zírání na velká prsa prospívá zdraví mužů.Naše studie ukazuje, že pokud se muži věnují této činnosti pár minut denně, snižuje to u nich riziko mrtvice a infarktu na polovinu. "Mužipo čtyřicítce měli koukat na prsa minimálně velikosti čtyři každý den po dobu deseti minut. "My jsme přesvědčeni, že touto činností si průměrný muž může prodloužit život o čtyři až pět let," dodala Weatherbyová.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (17x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře