Manželčin podraz

8. prosinec 2007 | 11.50 |
› 

Když si žena něco usmyslí, tak dlouho nad tím neuvažuje a jedná. Jaké jsou následky ji dojde až později. Myslím, že ji za to manžel moc poděkuje.

Newyorského policistu a člena protiteroristické jednotky Anthonyho Chiofaloa vyhodili z práce kvůli pozitivnímu testu na drogy.
Přišel k tomu ale jako slepý k houslím. Vše způsobila jeho manželka, když mu přidala do jídla marihuanu. Tak moc chtěla, aby s ní zůstal doma.

Anthony Chiofalo z oddělení newyorské policie (NYPD) byl propuštěn po 22 letech služby, když neprošel náhodným testem na přítomnost drog v těle. Nyní se soudně domáhá návratu do zaměstnání. Jeho manželka řekla vyšetřovatelům, že ho přidáním marihuany do jídla chtěla přinutit odejít do penze. Podle NYPD však tato historka není důvěryhodná.

Množství marihuany v jídle podle Chiofala odpovídalo šesti cigaretám. Jeho choť uvedla, že prý jen chtěla, aby ve službě "neumřel na srdeční záchvat nebo aby ho nezabili."

"Chtěla jsem, aby byl doma a pomáhal mi vychovávat syna," dodala. Údajně prý očekávala, že do penze odejde již po dvaceti letech ve službě. Drogu měla podle svého manžela u sebe, protože ji používala na ulevování od chronických bolestí zad.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře